İşletme Koçu

isletme-kocu

İşletme Koçu Hizmeti Nedir? Ne işe yarar?

İş kurmak isteyen ve bu konuda bir iş fikri olan kişilere verilir.

Ne istiyorsunuz?

  • İşimi büyütmek istiyorum
  • İşimin en iyisi olmak istiyorum
  • İş kurmak istiyorum
  • Yatırım fizibilitesi yaptırmak istiyorum
  • Bütçeleme yaptırmak istiyorum

Süre: Siz istediğiniz sürece…

Büyük bir sporcu, efsanevi bir lider ya da bir süper star… Her başarılı insanın etrafı koçlar ve danışmanlarla çevrili olduğunu görüyoruz.

İş dünyası hızlı, rekabetçi, yıpratıcı…faaliyet gösterdiğiniz sektörde her türlü değişimi takip etmeniz ve bunu yaparken şirketinizin günlük işlerini yürütmeniz giderek zorlaşıyor. Karar vermek için herzamankinden çok parametre var…

İşletme Koçluğu da, spor dallarındaki koçlukla benzerlik gösteriyor. Nasıl büyük sporcular koçlarının, antrenörlerinin yönlendirmelerini takip ederek başarıya ulaşırsa, günümüzde giderek artan sayıda şirket sahibi de işletmelerine kazandıracak oyun planını öğrenmek için İşletme Koçları ile çalışıyor.

Kendinize ve yaptığınız işe tarafsız bir gözle bakmak oldukça çok zor bir şeydir. Bir İşletme Koçu, size objektif olarak bakar, doğruları söyler ve gerçekleri görmenizi sağlar.Bu bazen can sıkıcı da olabilir…

Bir spor koçu daha uzun mesafe koşmanızı, kendi başınıza yapabileceğinizden daha fazlasını yapmanızı, hatta yapamayacağınızı düşündüğünüz şeyleri bile yapmanızı sağlar. Sınırlarınızı yeniden çizmenize yardımcı olur. İyi bir koç, oyun ve rakibiniz hakkında sizin bilmediklerinizi, aklınıza gelmeyenleri dile getirir, sizi uyarır; kısacası, başarıya ulaşmak için yapılması gerekenleri söyler ve dinlemeyi bilir.

Bir İşletme Koçu, bunların çoğunu yapsa da, onun asıl olarak odaklandığı nokta başarılı bir işletme yaratmaktır. İyi bir İşletme Koçu, pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, ortağınız, sırdaşınız, rehberiniz ve her şeyden önce PROFESYONEL bir arkadaştır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sizde hizmet almak isterseniz, hemen bize ulaşın.

“Sonuçlar açık, profesyonel ve ikna ediciydi. Bizim ne istediğimizi biliyorlardı. Yeni Projelerde çalışmak dileğiyle. Teşekkürler İş-Ge Danışmanlık.

John Doe
Yönetici, XYZ Holding

Sizde bu hizmetimizden faydalanmak ister misiniz?